Ovde mozete naci rezultate nekih utakmica i sami staviti neke.

Mjesto : Banjaluka,BiH

Na vrh Go down

Rezultati utakmica Empty Arena Zagreb otvorena pobjedom

Komentar  TheQueen Sun Dec 28, 2008 1:09 pm

Juce su u novoj rukometnoj areni Hrvati savladali Ruse 33:24 (16:9).Najbolji strijelci za Hrvatsku bili su Ivan Čupić i Vori s po šest pogodaka,a Domagoj Duvnjak zabio je pet pogodaka.Odlično su igrali Ivan Pešić, Mate Šunjić, Jakov Gojun, Zvonimir Kapular, Marko Kopljar i Mateo Hrvatin.
Hrvatski rukometaši nastavlju s pripremama te će u nedjelju, s istim protivnikom, u Osijeku otvoriti novu dvoranu Gradski vrt.

Reprezentacija Srbije osvojila turnir u Ivriju

Rukometna reprezentacija Srbije osvojila je turnir u francuskom gradu Ivriju pošto je pobedila selekciju Tunisa 38:32.

Srbija je došla do pobede u finalnom meču boljom igrom u drugom poluvremenu, a naročito u poslednjih pet minuta kada je napravila seriju 7:2. Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Alem Toskić sa sedam, Momir Ilić i Ivan Nikčević sa po šest golova.

U duelu sa Tunisom koji vodi bivši jugoslovenski selektor Zoran Živković, rukomeraši Srbije su imali dosta problema na početku meča. Tunižani su u prvom poluvremenu vodili sa četiri gola, a Ilić je do odmora samo uspeo da smanji prednost protivnika.

U nastavku, Srbija je zaigrala agresivnije i brzo izjednačila na 20:20. Tunis je uspeo još jednom da povede sa 29:28, ali to je bilo sve što je uradio na ovoj utakmici.

Na turniru "Marane" u Francuskoj, reprezentacija Srbije je pobedila selekciju Islanda sa 31:28 i zatim domaćina - ekipu Ivri sa 44:37.

Rukometaši Srbije se u ponedeljak vraćaju u Beograd, gde će nastaviti pripreme za Svetsko prvenstvo koje će se od 16. januara do 1. februara održati u Hrvatskoj.

Reprezentacija Srbije će u Poreču, u prvoj fazi takmičenja, igrati sa selekcijama Norveške, Danske, Egipta, Brazila i Saudijske Arabije.