Teen Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesmo li sami u svemiru??

3 posters

Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Luka Sun Dec 07, 2008 5:43 pm

Jesmo li sami u svemiru??Ima li jos neko ko nas sve ovo vreme posmatra iz svemira??
Vase misljenje molim??
Luka
Luka
Admin

Broj komentara : 330
Join date : 2008-12-06
Age : 27
Mjesto : Banjaluka,BiH

https://teen-forum.forumbo.net

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Luka Wed Dec 10, 2008 12:07 am

Ja mislim da je svemir beskonacan i da u njemu ima jos mnogo planeta kao nasih i drugih na kojima zive drugacija stvorenja i da nas oni stalno promatraju kako napredujemo!!!!
lol!
Luka
Luka
Admin

Broj komentara : 330
Join date : 2008-12-06
Age : 27
Mjesto : Banjaluka,BiH

https://teen-forum.forumbo.net

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty DADA

Komentar  Kunda Wed Dec 10, 2008 12:11 am

Mi smo za njih primitivna bića.

imaju tehnologiju da ometaju nase stelite da ne primjetiomo njihov signal.
Kad razvijemo tehnologiju odnosno kad je ja razvijem doce vamo da nam je otmu a Luka ce se pojaviti zajedno sa EMINEMOM
da spase svijet.
Kunda
Kunda

Broj komentara : 245
Join date : 2008-12-09
Age : 28
Mjesto : Bileca

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  filip.kajkut Sun Dec 14, 2008 10:24 pm

JA SE SLAZEM SA LUKOM ZEMLJA JE SAMO JEDNA MALA TACKA U VASIONI plac plac plac plac
filip.kajkut
filip.kajkut

Broj komentara : 293
Join date : 2008-12-13
Age : 27
Mjesto : Republic of Srpska

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Luka Mon Dec 15, 2008 12:28 am

Kako se sad fino slazemo!!!!I da kakav mi je potpis???

mig
Luka
Luka
Admin

Broj komentara : 330
Join date : 2008-12-06
Age : 27
Mjesto : Banjaluka,BiH

https://teen-forum.forumbo.net

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Luka Thu Dec 18, 2008 2:27 pm

Danas imamo poplavu onih koji nam govore da znaju kako izgledaju ET-i. Kažu da ima onih koji sliće nama, ali su malo viši od nas, a neki pak manji. Ima malih sivih s velikim glavama i oćima, ima repitilastih i ovakvih i onakvih, ali kako znati što je istina. No postavimo stavri s drukčije perspektive. Da li su možda generacije prije nas znale za ET-ie? Mnogi će reći da da, i ja se slažem s njima jer sve je više dokaza za to. U spiljama, na freskama ovjekovječene su letjelice nepoznatog porijekla, znane su kao NLO-i. Od prapovijesati do danas ostali su nam trajno ovjekovjećeni. Pred tim dokazima znanost jednostavno mora kapitulirati. Sigurno je da su NLO-i viđani kroz sva stoljeća čovječanstva, ali što su ti NLO-i i tko s njima upravlja. To su mnei jako značajna pitanja. Zašto? Pa znate to je kao da štakor u laboratoriju nekog medicinskog instituta pita, tko je ovaj veliki u bijeloj kuti što me stalno promatra i povremeno me bode nekim dugim oštrim predmetom? To vrijedi i za nas. Zar mnogi nisu doživjeli neugodno iskustvo otmice. Jesu li to zamo zamišljene stvari u podsvjesti koje se oslobađaju opod hipnozom, ja ne znam, ali da su stvarne za one koji su ih doživjeli, to je istina. To su bolna iskustva. Ljudi se pregledavaju, vrše se određene pretrage, koje su često jako bolne, ženama se vade fetusi iz njihovih utroba. To je uznemirujuće. Je li to samo mašta u tih ljudi, ili je nešto drugo, to treba proučiti. Jedno je sigurno, a to je da je riječ, ne o tisućama, nego milijunima ljudi diljem svijeta. Kažu da gdje ima dima ima i vatre. Sigurno je da se nešto događa. Mene zabrinjava činjenica da se ljudima nešto događa protiv njihove volje, ugrožavaju im se njihova prava, životi, zdravlje, ali da nitko, ama baš nitko od vlasti, znanstvenika i drugih eminentnih osoba nije se oglasio, kao da se ništa ne događa, osim nekih entuzijasta, zvanih ufolozi, te nekih znastvenika koji su riskirali svoje karijere. Menew to zanima jer i ja se mogu nači u takvoj situaciji, da me netko otme. Ja imam dvije teorije o NLO-ima.
1. teorija
Uopće nije riječ o vanzemaljcima, nego su NLO-i proizvod ljudskih ruku, a oni koji upravljaju njima jesu ljudi. Tu činjenicu potkrepljujem na način da sam vidio neke filmove gdje su nacisti za vrijeme drugog svjetskog rata eksperimentirali s diskolikim letjelicama. Dakle, ako su nacisti bili sposobni još 40 –ih godina 20.st. napraviti takvu letjelicu, to isto su sigurno mogli učiniti i amerikanci i britanci s jedne strane te rusi s druge strane nakon drugog svjetskog rata. Poznata je činjenica da su na kraju drugog svjetskog rata mnogi nacistički znanstvenici pronašli utočište u Americi, Britaniji te Rusiji. To bi mi danas rekli dobili su azil. Nekad i nije loše biti zločinac, imaš neke privilegijeJ. To bi onda značilo da se onda iz NLO-a ne kriju vanzemaljci nego ljudi. Okrutne i bolne otmice i preglede vrše ljudi u tko zna koje svrhe.
2. teorija
NLO-i nisu ljudskog podrijetla, već vanzemaljskog podrijetla. Zemlja je svojevrsni laboratorij, mi smo, oprostite mi na izrazu, pokusni štakori, a liječnici u bijelim, tj. sivimJ kutama su mali sivi s velikim glavam i oćima ili nekakvi odurni reptili.
Koja je od ovih teroja točana, možda prva, možda druga, moižda su istinita i jedna i druga, a možda nije istinita nijedna. Prosudite sami.
No postojao je jedan drevni narod koji je činjenicu da su neki vanzemaljci došli na naš planet uzimali kao normalnu činjenicu. Bili su to sumerani. Obitavali su u Mezopotamiji. Oni su te došljake iz svemira zvali Anunnakiji, poznati kao Nefili iz Starog zavjeta. Anunnaki, odnosno Nefili znače – “ Oni koji su sišli s Neba“. Spustili su se na zemlju prije 450000 tisuća godina. Došli su na naš planet radi zlata kako bi spasili svoj planet. Zlato im je trebalo da od njega naprave zlatne ploće koje će spriječiti ultravioletno zraćenje koje je uništavalo njihov planet, rekli bi mi kako bi spriječili globalno zatopljenje. Trebala im je radna snaga pa su napravili čovjeka, genetskom manipulacijom od pračovjeka. Nazvali su prvog čovjeka Adem – onaj koji nosi život. Radio je za njih kao rob. Obitayvali su na svom planetu kojeg su sumerani nazivali Nibiru, i taj planet za njih je bio dvanaesti planet u našem sustavu koji kruži oko sunca u rasponu od 3600 godina. Nedavno je otkriven deseti planet u našem sunčevom sustavu. Zanimljivo! Treba naglasiti da su Sumerani Sunce i Mjesec promatrali kao planete. Dakle, ako bi mi tako gledali onda bi naš sustav sada imao 11 planeta, odnosnoio sa sada novootkrivenim 12 planeta!!!! Ako vas zanima više o ovoj temi pročitajte knjige od Zecharije Sitchina: DVANAESTI PLANET, REVIZIJA POVIJESTI I STEPENICE DO NEBA. Mene su te knjige zaintrigirale i potakle mi maštu. Možda oni danas imaju baze na Mjesecu ili Marsu i promatraju nas. Možda su oduvijek s nama, paze na nas, ili nas promatraju kao štakore u laboratoriju, igraju se s nama. Tko zna možda jednom i saznamo pravu istinu, a do tada čemo i dalje postavljati jedno te isto pitanje JESMO LI SAMI U SVEMIRU? lol! lol!
Luka
Luka
Admin

Broj komentara : 330
Join date : 2008-12-06
Age : 27
Mjesto : Banjaluka,BiH

https://teen-forum.forumbo.net

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Luka Fri Dec 19, 2008 5:48 pm

Nasa planeta je samo tackica u vasioni!!!!A vasona je beskonacna!!!Kako da budemo sami kad ima toliko mjesta.Ima jos bica tamo negde u svemiru!!!

prestrasen
Luka
Luka
Admin

Broj komentara : 330
Join date : 2008-12-06
Age : 27
Mjesto : Banjaluka,BiH

https://teen-forum.forumbo.net

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Kunda Wed Dec 24, 2008 7:14 pm

mozda

ali ja mislim da je prije bilo zivota na marsu posto je slican nasem planetu
moze da se zivi ima sve kiseonik ugljendioksid neku vodu i sl..
to sam ja vidio na dokumentarcu...

zlo zlo zlo zlo zlo zlo
Kunda
Kunda

Broj komentara : 245
Join date : 2008-12-09
Age : 28
Mjesto : Bileca

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Luka Sun Dec 28, 2008 11:43 pm

I ja sam gledao taj dokumentarac!!!
Luka
Luka
Admin

Broj komentara : 330
Join date : 2008-12-06
Age : 27
Mjesto : Banjaluka,BiH

https://teen-forum.forumbo.net

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Kunda Sun Dec 28, 2008 11:48 pm

Ma odlican dokumentarac ....
Ma na njima svasta se moze nac.....
Kunda
Kunda

Broj komentara : 245
Join date : 2008-12-09
Age : 28
Mjesto : Bileca

Na vrh Go down

Jesmo li sami u svemiru?? Empty Re: Jesmo li sami u svemiru??

Komentar  Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu